O mnie

KATARZYNA PIEŃKO-JAMUŁA

profile-picture

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą i psychologiem. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w zakresie kilku różnych nurtów psychoterapeutycznych i psychoanalitycznych m.in.: gestalt, psychoterapii ericksonowskiej, pracy z ciałem, psychoterapii psychodynamicznej, psychoanalizie lacanowskiej. W psychoterapii stosuję podejście pluralistyczne. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od 2002r. Aktualnie pracuje głównie z osobami dorosłymi w formie pracy indywidualnej i grupowej. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji, dzięki której mogę zaoferować psychoterapię w oparciu o najwyższe standardy.

profile-picture

Praca psychoterapeuty

Psychoterapeuta to osoba, która rozumie istotę problemu. Z całą swoją wiedzą z zakresu psychologii i psychoterapii może spojrzeć na problem/trudność z innej perspektywy i w ten sposób przedstawić go pacjentowi.

Podczas sesji psychoterapeutycznych psychoterapeuta jest towarzyszem człowieka, który dąży do zmiany. Pomaga mu w modyfikacji zachowań i cech osobowych, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Psychoterapeuta postara się wyjaśnić schematy mechanizmów jakimi się posługujesz i wspomoże naukę innych, które pomogą Ci radzić sobie z doświadczanymi trudnościami. Psychoterapia może prowadzić również do realizacji Twoich życiowych celów i marzeń. Istnieje wiele mechanizmów regulujących zachowania człowieka, które uniemożliwiają mu działania w kierunku swych marzeń.

Dyplomy i certyfikaty

Poniżej znajduje się część z moich certyfikatów